QUECHUA Mh100 Cat3 – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 4.69 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Náš tím vyvinul tieto turistické slnečné okuliare na pravidelné nosenie v horách vďaka nízkej hmotnosti a držaniu.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar QUECHUA Mh100 Cat3 za výhodnú cenu 4.69 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Gabriela

Na nete má QUECHUA Mh100 Cat3 veľmi fajn hodnotenia, bola to jasná voľba

Igor

V kategórií Slnečné okuliare som hľadala niečo kvalitnejšie – hoc aj za vyššiu cenu. Oplatilo sa mi zainvestovať. Pomohli mi najmä recenzie ostatných zákazníkov, ktoré som si našla online.

Norbert

Nakúpila som v elektronickom obchode Decathlon.sk a bola som príjemne prekvapená. Tovar som mala doma na ďalší deň.

Ctibor

Zatiaľ všetko funguje na 100%, verím že to tak bude aj naďalej...

Galina

Mal som šťastie, že som narazil na výpredaj a nakúpil za lepšie ceny než v konkurenčných eshopoch.

QUECHUA Okuliare Mh T 500 White Kat.4

Náš tím vyvinul tieto slnečné okuliare na turistiku. Sú ideálne na pravidelné nosenie v horách, pretože sú ľahké a dobre držia.

QUECHUA Okuliare Mh T550 Kat. 4

Náš tím navrhol tieto turistické slnečné okuliare pre deti vo veku 2 až 6 rokov. Sú ideálne na pravidelné nosenie vďaka ich nízkej hmotnosti a dobrému držaniu.

QUECHUA Okuliare Mh T140 Biele Kat3

Náš tím vyvinul tieto slnečné okuliare na turistiku. Vďaka nízkej hmotnosti sú ideálne na príležitostné použitie v horách.

QUECHUA Okuliare Mh T140 Sivé Kat. 3

QUECHUA Slnečné Okuliare Mh140 Kat.3

Náš tím vyvinul tieto turistické slnečné okuliare na príležitostné nosenie v horách.

QUECHUA Okuliare Mh B100 C4 Modré

Naši návrhári vytvorili tieto slnečné okuliare pre deti mladšie ako 2 roky na turistiku.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 05.07.2022