QUECHUA Okuliare Mh B100 C4 Modré – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 6.49 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Naši návrhári vytvorili tieto slnečné okuliare pre deti mladšie ako 2 roky na turistiku.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar QUECHUA Okuliare Mh B100 C4 Modré za výhodnú cenu 6.49 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Albert

Ide o overenú značku, verím že všetko bude fungovať ako má.

Branislav, Bruno

V eshope Decathlon.sk si v kategórií Slnečné okuliare viete vybrať super produkty za veľmi dobré ceny. Netreba hľadať inde.

Tadeáš

Moje hodnotenie je 100%.

Blahoslav

Výber tovaru z kategorie Slnečné okuliare bol pre mä doslova španielskou dedinou. A tak som dal na hodnotenia ostatných a vybral som si QUECHUA Okuliare Mh B100 C4 Modré. Výber sa mi odvedčil, som nadmieru spokojný. Spokojný som aj s fungovaním eshopu Decathlon.sk - výborná komunikácia, rýchle vybavenie objednávky.

Dušana

Za takto dobrú cenu - 6.49 € lepší produkt nenájdete

Denis

Táto značka je rokmi overená, netreba hľadať nič iné

Peter a Pavol, Petra

Produkt QUECHUA Okuliare Mh B100 C4 Modré je naozaj veľmi pekný!

Alžbeta

Eshop Decathlon.sk mi odporučila sestra – má s ním totiž len dobré skúsenosti. A tak som šla na istotu a nakúpila som za výhodné ceny.

QUECHUA Mh100 Cat3

Náš tím vyvinul tieto turistické slnečné okuliare na pravidelné nosenie v horách vďaka nízkej hmotnosti a držaniu.

QUECHUA Okuliare Mh T 500 White Kat.4

Náš tím vyvinul tieto slnečné okuliare na turistiku. Sú ideálne na pravidelné nosenie v horách, pretože sú ľahké a dobre držia.

QUECHUA Okuliare Mh T550 Kat. 4

Náš tím navrhol tieto turistické slnečné okuliare pre deti vo veku 2 až 6 rokov. Sú ideálne na pravidelné nosenie vďaka ich nízkej hmotnosti a dobrému držaniu.

QUECHUA Okuliare Mh T140 Biele Kat3

Náš tím vyvinul tieto slnečné okuliare na turistiku. Vďaka nízkej hmotnosti sú ideálne na príležitostné použitie v horách.

QUECHUA Okuliare Mh T140 Sivé Kat. 3

QUECHUA Slnečné Okuliare Mh140 Kat.3

Náš tím vyvinul tieto turistické slnečné okuliare na príležitostné nosenie v horách.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 10.08.2022