QUECHUA Okuliare Mh T 500 White Kat.4 – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 11.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Náš tím vyvinul tieto slnečné okuliare na turistiku. Sú ideálne na pravidelné nosenie v horách, pretože sú ľahké a dobre držia.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar QUECHUA Okuliare Mh T 500 White Kat.4 za výhodnú cenu 11.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Zoltán

Za cenu 11.99 € som si nemohla vybrať lepšie

Vratislav

V kategórií Slnečné okuliare som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt QUECHUA Okuliare Mh T 500 White Kat.4. Som spokojný a nemenil by som.

Krištof

Na nete má QUECHUA Okuliare Mh T 500 White Kat.4 veľmi fajn hodnotenia, bola to jasná voľba

Dáša

Chcel som si kúpiť QUECHUA Okuliare Mh T 500 White Kat.4 a hľadal som najlepšiu cenu. Nakoniec som objednal v Decathlon.sk. Výborná cena, kvalitné služby – môžem len odporučiť.

Aleš

Výber tovaru z kategorie Slnečné okuliare bol pre mä doslova španielskou dedinou. A tak som dal na hodnotenia ostatných a vybral som si QUECHUA Okuliare Mh T 500 White Kat.4. Výber sa mi odvedčil, som nadmieru spokojný. Spokojný som aj s fungovaním eshopu Decathlon.sk - výborná komunikácia, rýchle vybavenie objednávky.

Rozália

Obchod Decathlon.sk ma príjemne prekvapil – splnil všetky moje očakávania.

QUECHUA Mh100 Cat3

Náš tím vyvinul tieto turistické slnečné okuliare na pravidelné nosenie v horách vďaka nízkej hmotnosti a držaniu.

QUECHUA Okuliare Mh T550 Kat. 4

Náš tím navrhol tieto turistické slnečné okuliare pre deti vo veku 2 až 6 rokov. Sú ideálne na pravidelné nosenie vďaka ich nízkej hmotnosti a dobrému držaniu.

QUECHUA Okuliare Mh T140 Biele Kat3

Náš tím vyvinul tieto slnečné okuliare na turistiku. Vďaka nízkej hmotnosti sú ideálne na príležitostné použitie v horách.

QUECHUA Okuliare Mh T140 Sivé Kat. 3

QUECHUA Slnečné Okuliare Mh140 Kat.3

Náš tím vyvinul tieto turistické slnečné okuliare na príležitostné nosenie v horách.

QUECHUA Okuliare Mh B100 C4 Modré

Naši návrhári vytvorili tieto slnečné okuliare pre deti mladšie ako 2 roky na turistiku.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 01.07.2022