QUECHUA Okuliare Mh T550 Kat. 4 – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 18.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Náš tím navrhol tieto turistické slnečné okuliare pre deti vo veku 2 až 6 rokov. Sú ideálne na pravidelné nosenie vďaka ich nízkej hmotnosti a dobrému držaniu.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar QUECHUA Okuliare Mh T550 Kat. 4 za výhodnú cenu 18.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Dominik

V kategórií Slnečné okuliare som hľadala niečo kvalitnejšie – hoc aj za vyššiu cenu. Oplatilo sa mi zainvestovať. Pomohli mi najmä recenzie ostatných zákazníkov, ktoré som si našla online.

Paulína

QUECHUA Okuliare Mh T550 Kat. 4 som si starostlivo vybrala na základe recenzií na internete. A urobila som veľmi dobre. Obchod Decathlon.sk môžem tak isto odporučiť – nenašla som žiadne negatíva.

Margita

Eshop Decathlon.sk mi odporučila sestra – má s ním totiž len dobré skúsenosti. A tak som šla na istotu a nakúpila som za výhodné ceny.

Gašpar

Výrobok používame krátko, ale zatiaľ sme s ním spokojní.

Milica

Mám rada nákupy s dopravou zdarma, túto akciu vždy využijem.

Ambróz

QUECHUA Okuliare Mh T550 Kat. 4 som si kúpila za super cenu 18.99 €, ušetrila som 10% oproti konkurenčnej ponuke.

Eugénia

Na nete má QUECHUA Okuliare Mh T550 Kat. 4 veľmi fajn hodnotenia, bola to jasná voľba

Milota

Ak potrebujem kúpiť Slnečné okuliare, tak určite nakupujem v Decathlon.sk. Mám s ním pozitívne skúsenosti z viacerých mojich nákupov.

QUECHUA Mh100 Cat3

Náš tím vyvinul tieto turistické slnečné okuliare na pravidelné nosenie v horách vďaka nízkej hmotnosti a držaniu.

QUECHUA Okuliare Mh T 500 White Kat.4

Náš tím vyvinul tieto slnečné okuliare na turistiku. Sú ideálne na pravidelné nosenie v horách, pretože sú ľahké a dobre držia.

QUECHUA Okuliare Mh T140 Biele Kat3

Náš tím vyvinul tieto slnečné okuliare na turistiku. Vďaka nízkej hmotnosti sú ideálne na príležitostné použitie v horách.

QUECHUA Okuliare Mh T140 Sivé Kat. 3

QUECHUA Slnečné Okuliare Mh140 Kat.3

Náš tím vyvinul tieto turistické slnečné okuliare na príležitostné nosenie v horách.

QUECHUA Okuliare Mh B100 C4 Modré

Naši návrhári vytvorili tieto slnečné okuliare pre deti mladšie ako 2 roky na turistiku.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 01.07.2022