QUECHUA Puzdro Mh Acc 120 čierne – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 1.89 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Puzdro z jemného mikrovlákna na ochranu okuliarov pred poškriabaním a na čistenie skiel bez poškodenia.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar QUECHUA Puzdro Mh Acc 120 čierne za výhodnú cenu 1.89 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Kornel

ohodnotím neskôr

Diana

Mal som šťastie, že som narazil na výpredaj a nakúpil za lepšie ceny než v konkurenčných eshopoch.

Žaneta

Výborná kvalita za fajn cenu 1.89 €

Eugénia

Ide o overenú značku, verím že všetko bude fungovať ako má.

Matúš

Na Heureke som hľadal kvalitné Doplnky k okuliarom. QUECHUA Puzdro Mh Acc 120 čierne mal výborné hodnotenia a tak som si ho vybral. Zatial som veľmi spokojný.

Ida

Za takto dobrú cenu - 1.89 € lepší produkt nenájdete

QUECHUA Puzdro Na Okuliare Case 560

Naši návrhári vyvinuli toto puzdro na ochranu a prenášanie detských slnečných okuliarov v batohu.

QUECHUA Pásik Mh Acc 560

Naši návrhári vyvinuli tento neoprénový pásik na dobré držanie detských slnečných okuliarov so stranicami s otvorom.

QUECHUA Sklá Mh 120 S Kategória 3

Odnímateľné sklá pre turistov do veľmi jasného počasia. Polarizačné sklá kategórie 3 – 100 % UV ochrana.

QUECHUA Textilné Puzdro Case 140 Jr

Naši návrhári vyvinuli toto textilné puzdro na ochranu, prenášanie a čistenie detských slnečných okuliarov.

BTWIN Reflexný Pásik 500 žltý

Chcete zlepšiť svoju viditeľnosť počas jazdy na bicykli? Tento pásik zaistí bezpečnosť na bicykli vo dne i v noci (norma EN 13356).

QUECHUA Textilné Puzdro Case 140

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 10.08.2022