QUECHUA Puzdro Na Okuliare Case 560 – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 4.69 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Naši návrhári vyvinuli toto puzdro na ochranu a prenášanie detských slnečných okuliarov v batohu.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar QUECHUA Puzdro Na Okuliare Case 560 za výhodnú cenu 4.69 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Levoslav

Výborná kvalita za fajn cenu 4.69 €

Drahomír

Decathlon.sk ma prekvapil svojou ponukou a dostupnosťou tovaru. Keď budem niečo potrebovať, tak sa sem určite pozriem.

Ingrida

QUECHUA Puzdro Na Okuliare Case 560 som si kúpila za super cenu 4.69 €, ušetrila som 10% oproti konkurenčnej ponuke.

Gejza

Nechcel som investovať príliš veľa a aj preto som rád, že som narazil na QUECHUA Puzdro Na Okuliare Case 560 za cenu 4.69 €

Zora

QUECHUA Puzdro Na Okuliare Case 560 je naozaj taký, ako bol charakterizovaný v popise

QUECHUA Pásik Mh Acc 560

Naši návrhári vyvinuli tento neoprénový pásik na dobré držanie detských slnečných okuliarov so stranicami s otvorom.

QUECHUA Sklá Mh 120 S Kategória 3

Odnímateľné sklá pre turistov do veľmi jasného počasia. Polarizačné sklá kategórie 3 – 100 % UV ochrana.

QUECHUA Textilné Puzdro Case 140 Jr

Naši návrhári vyvinuli toto textilné puzdro na ochranu, prenášanie a čistenie detských slnečných okuliarov.

QUECHUA Puzdro Mh Acc 120 čierne

Puzdro z jemného mikrovlákna na ochranu okuliarov pred poškriabaním a na čistenie skiel bez poškodenia.

BTWIN Reflexný Pásik 500 žltý

Chcete zlepšiť svoju viditeľnosť počas jazdy na bicykli? Tento pásik zaistí bezpečnosť na bicykli vo dne i v noci (norma EN 13356).

QUECHUA Textilné Puzdro Case 140

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 10.08.2022