QUECHUA Sklá Mh 120 S Kategória 3 – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 9.49 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Odnímateľné sklá pre turistov do veľmi jasného počasia. Polarizačné sklá kategórie 3 – 100 % UV ochrana.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar QUECHUA Sklá Mh 120 S Kategória 3 za výhodnú cenu 9.49 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

(83%)

Adriána

Čakala som na zľavu a kúpila som za 9.49 €.. odporúčam

Bystrík

Nezdalo sa mi, že by bol QUECHUA Sklá Mh 120 S Kategória 3 taký skvelý, ako ho ospevujú recenzie na nete. Nakoniec ma presvedčil kolega a tak som si ho kúpil v Decathlon.sk. A urobil som dobre.. v kategórii Doplnky k okuliarom lepšiu alternatívu nenájdete.

Ľudmila

V kategórií Doplnky k okuliarom som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt QUECHUA Sklá Mh 120 S Kategória 3. Som spokojný a nemenil by som.

Vladimíra

QUECHUA Sklá Mh 120 S Kategória 3 som si starostlivo vybrala na základe recenzií na internete. A urobila som veľmi dobre. Obchod Decathlon.sk môžem tak isto odporučiť – nenašla som žiadne negatíva.

Jarolím

Rýchle vybavenie objednávky – tovar som mal doma už na ďalší deň.

QUECHUA Puzdro Na Okuliare Case 560

Naši návrhári vyvinuli toto puzdro na ochranu a prenášanie detských slnečných okuliarov v batohu.

QUECHUA Pásik Mh Acc 560

Naši návrhári vyvinuli tento neoprénový pásik na dobré držanie detských slnečných okuliarov so stranicami s otvorom.

QUECHUA Textilné Puzdro Case 140 Jr

Naši návrhári vyvinuli toto textilné puzdro na ochranu, prenášanie a čistenie detských slnečných okuliarov.

QUECHUA Puzdro Mh Acc 120 čierne

Puzdro z jemného mikrovlákna na ochranu okuliarov pred poškriabaním a na čistenie skiel bez poškodenia.

BTWIN Reflexný Pásik 500 žltý

Chcete zlepšiť svoju viditeľnosť počas jazdy na bicykli? Tento pásik zaistí bezpečnosť na bicykli vo dne i v noci (norma EN 13356).

QUECHUA Textilné Puzdro Case 140

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 10.08.2022

(83%)