ROCKRIDER Tretry Xc 500 čierne – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 83.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Určená pre horských cyklistov na pravidelné tréningy a preteky v Cross Country. Posúvajte svoje hranice a zlepšujte svoje výkony.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar ROCKRIDER Tretry Xc 500 čierne za výhodnú cenu 83.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

René

Výborná kvalita za fajn cenu 83.99 €

Renáta

Nakúpila som v elektronickom obchode Decathlon.sk a bola som príjemne prekvapená. Tovar som mala doma na ďalší deň.

Adela

ROCKRIDER Tretry Xc 500 čierne je naozaj taký, ako bol charakterizovaný v popise

Rozália

V Decathlon.sk som už nakupovala a vždy som bola spokojná. Netreba sa obávať naťahovačiek.

Svetozár

Ak hľadáte kvalitný výrobok, potom vám odporúčam ROCKRIDER Tretry Xc 500 čierne. Prekvapil ma výbornou kvalitou.

Hilda

Decathlon.sk ma prekvapil svojou ponukou a dostupnosťou tovaru. Keď budem niečo potrebovať, tak sa sem určite pozriem.

Jaromír

Táto značka je rokmi overená, netreba hľadať nič iné

Štefan

ohodnotím neskôr

VAN RYSEL Tretry Roadr 500 Vr

Určené pre vaše prvé preteky, aby vám priniesli ľahkosť a tuhú priedušnú podrážku zo sklených vlákien. Testované na severe Francúzska.

VAN RYSEL Obuv Roadr 900 Sivá

Obuv vytvorili naši odborníci tak, aby uspokojila požiadavky aj tých najnáročnejších cyklistov, pretekárov a cyklistických nadšencov.

VAN RYSEL Cyklistická Obuv Roadr 900

TRIBORD Pánska Polokošeľa Sailing 100

Náš tím vývojárov-jachtárov vyvinul túto polokošeľu na plavbu popri pobreží v teplom počasí.

TRIBAN Cyklistické Tretry Roadc 520

Náš tím vytvoril tieto cyklistické tretry, ktoré vám zabezpečia viac pohodlia pri pedálovaní aj pri chôdzi.

ROCKRIDER Tretry Na Mtb St 100 čierne

Tieto tretry s hybridnou vložkou boli vytvorené na začiatky s horskou cyklistikou v trvaní do 1,5 hod.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 15.08.2022