Step by Step GRADE Autorobot AGR 5-dielny – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 174.59 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Školský set Step by Step Grade s motívom autorobota, 5 dielny

E-shop DrMax.sk predáva tento tovar Step by Step GRADE Autorobot AGR 5-dielny za výhodnú cenu 174.59 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Iveta

Produkt Step by Step GRADE Autorobot AGR 5-dielny je naozaj veľmi pekný!

Eugen

Produkt Step by Step GRADE Autorobot AGR 5-dielny má veľmi skvelé hodnotenia. V kategórii Školské potreby aktuálne patrí k najšpičkovejším produktom. Pomer cena a kvalita je naozaj skvelý!

Petronela, Petrana

V kategórií Školské potreby som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt Step by Step GRADE Autorobot AGR 5-dielny. Som spokojný a nemenil by som.

Zoltán

Malvína

Nemám čo vytknúť, ale tovar mám doma len 2 týždne. Snáď niečo vydrží..

Malvína

Step by Step GRADE Autorobot AGR 5-dielny som dostala darom a som s ním veľmi spokojná :-)

Ľubomíra

Nakúpila som v elektronickom obchode DrMax.sk a bola som príjemne prekvapená. Tovar som mala doma na ďalší deň.

Gymbeam gelove vrecko hot-cold

Gélové vrecko Hot-Cold je praktické vrecko naplnené gélom, ktoré je možné zohriať či schladiť podľa vašich potrieb. Nahriate vrecko má výborný hrejivý efekt, čo oceníte najmä pri stuhnutých svaloch...

Herlitz 3 zipsový plný Gól

Peračník Herlitz 3 zipsový plne vybavený v športovom motíve.

Koh-i-noor Guma 6541 BL 2 ks sada

Guma Koh-i-noor dvojfarebná, 20 x 50 mm, pár na blistri

Farebný papier A3/80g 12 farieb 60 listov

Farebný papier A3 80 g/m², 12 farieb, balenie 60 listov