STIHL Laser 2 v 1 bez držiaka – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 65.9 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Inovatívna pomôcka pre výrub stromov: laser 2 v 1 s funkciami: 1. pomôcka pri skracovaní dreva. 2. zobrazenie smeru padania stromu Súčasťou je inštruktážne video na DVD Nie je vhodné pre verzie VW. Pre lepšie zobrazenie sú vhodné červené ochranné okuliare SUPER FIT.

E-shop Boel.sk predáva tento tovar STIHL Laser 2 v 1 bez držiaka za výhodnú cenu 65.9 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Dodávateľ tovaru je obľúbený obchod Boel.sk, recenzie a skúsenosti obchodu na heureka hovoria, že tovar a dodanie bude v poriadku.

Kde kúpiť🛒 Obchod Boel.sk

Margaréta

Produkt STIHL Laser 2 v 1 bez držiaka je naozaj veľmi pekný!

Ivana, Ivona

S produktom STIHL Laser 2 v 1 bez držiaka za cenu 65.9 € som spokojný.

Erik

Moje hodnotenie je 100%.

Judita

Pri nakupovaní v elektronických obchodoch si dávam vždy pozor a nakupujem len v overených obchodoch. Eshop Boel.sk funguje už roky a preto mu dôverujem. Dá sa v ňom nakúpiť za super ceny a už čoskoro sa tešiť z objednaného tovaru.

Gustáv

Výborná kvalita za fajn cenu 65.9 €

Miroslava

S produktom sme aj s manželom spokojní. Eshop Boel.sk nesklamal.

Drahoslav

STIHL Transportný kryt reťaze

Kryt reťaze a lišty pre jednoručné píly. 33 cm.

STIHL Vak na pílu

Na uloženie a prepravu všetkých benzínových, akumulátorových a elektrických motorových píl s lištou do 45cm (okrem MS 660 – 880). Popruh na zavesenie na rameno.

STIHL Kufor na motorovú pílu

Na uloženie a prepravu motorových píl MS 170, 171, 180, 181, 192 C-E, 192 T, 200, 200 T, 210, 211, 230, 240, 250, 260, 270, 280, 290, 310, 341, 360, 361, 390, 440, MSE 140, 160, 180 (nie pre MSE-C...

Brúsna sada pre pílové reťaze STIHL Pre reťaze: .325"

Skladá sa z držiaka s okrúhlym pilníkom, plochým pilníkom a z mierky v pevnej taške.

Brúsna sada pre pílové reťaze STIHL Pre reťaze: .404"

Brúsna sada pre pílové reťaze STIHL Pre reťaze: 1/4 a 3/8 Picco Micro a Picco Micro Mini

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 01.05.2024