STIHL Pieskovací granulát, vedro – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 39.9 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. 25 kg. Na pieskovanie za mokra pre všetky pieskovacie zariadenia STIHL pre postrekovače. Na čistenie robustných povrchov ako murivo alebo kov. Odstraňuje hrdzu, staré nátery. Bez silikónu.

E-shop Boel.sk predáva tento tovar STIHL Pieskovací granulát, vedro za výhodnú cenu 39.9 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Dodávateľ tovaru je obľúbený obchod Boel.sk, recenzie a skúsenosti obchodu na heureka hovoria, že tovar a dodanie bude v poriadku.

Kde kúpiť🛒 Obchod Boel.sk

Daniel

Fajn ponuka, dobré ceny, výborná komunikácia. Odporúčam.

Valéria

Mal som šťastie, že som narazil na výpredaj a nakúpil za lepšie ceny než v konkurenčných eshopoch.

Blanka

Mikuláš

V kategórií Čistiace prostriedky som hľadala niečo kvalitnejšie – hoc aj za vyššiu cenu. Oplatilo sa mi zainvestovať. Pomohli mi najmä recenzie ostatných zákazníkov, ktoré som si našla online.

Hortenzia

Mám rada nákupy s dopravou zdarma, túto akciu vždy využijem.

Dominik

Nechcel som investovať príliš veľa a aj preto som rád, že som narazil na STIHL Pieskovací granulát, vedro za cenu 39.9 €

STIHL Autošampón s voskom CC 100, 5 l

Na čistenie áut, od blata, soli, prachu a zbytkov hmyzu. Penivý, obsahuje vysoko kvalitné voskové komponenty, žiarivý lesk. Objem 5 litrov.

STIHL Autošampón s voskom CC 100, 1 l

STIHL Čistiaci prostriedok na kamene a omietky CS 100

Pre tvrdé kamenné, betonové a drevené plochy, na fasády alebo obkladačky. Uvoľňuje spoľahlivo pevné nánosy, povlaky, nečistoty z emisí, sadze a prach. Objem 5 litrov.

STIHL Pieskovací granulát, vrece

STIHL Univerzálny čistič Profi CP 200, 10 l

Pre profesionálne použitie na všetky tvrdé povrchy. Nie je vhodný na textilné materiály. Odstraňuje všetky druhy usadenín, olej, mastnotu, sadze, prach a hmyz. 10 litrov.

STIHL Univerzálny čistič Profi CP 200, 1l

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 29.04.2024