TARMAK Basketbalový Koš K100 Ball – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 26.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Určené pre deti od 3 do 5 rokov na basketbal. Kôš K100 je ideálny pre začiatočníkov a nastaviteľný do výšky 0,90 až 1,20 m bez nástrojov.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar TARMAK Basketbalový Koš K100 Ball za výhodnú cenu 26.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Tadeáš

Výborná kvalita za fajn cenu 26.99 €

Roman

Za takto dobrú cenu - 26.99 € lepší produkt nenájdete

Terézia

ohodnotím neskôr

Blažej

V kategórií Basketbalové koše som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt TARMAK Basketbalový Koš K100 Ball. Som spokojný a nemenil by som.

Jela

Ja som s mojim nákupom spokojná -- produkt TARMAK Basketbalový Koš K100 Ball som je naozaj kvalitne vyhotovený!

Drahoslav

Decathlon.sk ma prekvapil svojou ponukou a dostupnosťou tovaru. Keď budem niečo potrebovať, tak sa sem určite pozriem.

Ferdinand

Čakala som na zľavu a kúpila som za 26.99 €.. odporúčam

Severín

S produktom TARMAK Basketbalový Koš K100 Ball za cenu 26.99 € som spokojný.

TARMAK Kôš S Loptou 500 červeno-modrý

Basketbalový kôš je určený pre deti a dospelých na hru v exteriéri. Môžete ho upevniť kamkoľvek – na strom či na stĺp!

TARMAK Vrece Na Zaťaženie Koša Sb20kg

Vrece na zaťaženie basketbalového koša, do ktorého sa zmestí 20 kg piesku. Na zlepšenie stability basketbalového koša.

TARMAK Basketbalový Kôš Mini B Deluxe

Nástenný basketbalový kôš je určený pre deti a dospelých na hru basketbalu v interiéri. Táto sada mini B dosiek sa jednoducho pripevní na dvere.

TARMAK Basketbalový Kôš B900 Easy

Určený pre deti a dospelých na hranie basketbalu v exteriéri. Kôš B900 sa dá nastaviť od 2,40 m do 3,05 m a ľahko sa prenáša. Montáž za 2 minúty.

TARMAK Doska Na Strieľanie

5 dosiek na strieľanie je umiestnených na zemi. Môžete si počítať body, hrať svetové zápasy alebo si vytvoriť vlastnú hru. Ideálne na hru samostatne alebo s inými v akomkoľvek veku.

KIPSTA Nástenný Držiak F500

Nástenný držiak je určený pre basketbalistov na hru o stenu. Kompatibilný s basketbalovými košmi B300 (8366044) a B700 (8297283).

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 29.09.2023