TARMAK Detské Ponožky Mid čierne – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 6.49 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Tieto ponožky sú určené pre deti, ktoré hrajú basketbal.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar TARMAK Detské Ponožky Mid čierne za výhodnú cenu 6.49 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Anežka

Produkt TARMAK Detské Ponožky Mid čierne je naozaj veľmi pekný!

Adolf

ohodnotím neskôr

Alexander

Rýchle vybavenie objednávky – tovar som mal doma už na ďalší deň.

Anabela

V kategórií Basketbalové ponožky som hľadala niečo kvalitnejšie – hoc aj za vyššiu cenu. Oplatilo sa mi zainvestovať. Pomohli mi najmä recenzie ostatných zákazníkov, ktoré som si našla online.

Rastislav

plusy: kvalita, dizajn, cena. mínusy: tovar nebol skladom, musela som naň čakať

Daniela

Nakúpila som v elektronickom obchode Decathlon.sk a bola som príjemne prekvapená. Tovar som mala doma na ďalší deň.

Vladimíra

V eshope Decathlon.sk nakupujem dosť často a preto ho môžem s kľudným svedomím odporučiť.

Ondrej, Andrej

Ak hľadáte kvalitný výrobok, potom vám odporúčam TARMAK Detské Ponožky Mid čierne. Prekvapil ma výbornou kvalitou.

TARMAK PONOŽKY SO500 Mid*2 BIELE

Tieto ponožky boli vytvorené pre pokročilých basketbalových hráčov/hráčky, ktorí túžia po priedušných a pohodlných ponožkách.

TARMAK PONOŽKY SO900 Mid*2 ČIERNE

Naše tímy vytvorili tieto ponožky pre maximálnu ochranu namáhaného chodidla pri hre basketbalu.

TARMAK PONOŽKY SO500 Mid*2 ČIERNE

TARMAK Detské Ponožky Nízke

Tieto ponožky sú určené pre deti, ktoré hrajú basketbal.

TARMAK Detské Ponožky Mid Biele

Tieto ponožky sú určené pre deti, ktoré hrajú basketbal.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 05.03.2024