TARMAK Ochranné šortky čierne – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 22.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Naše vývojové tímy vytvorili tieto spodné šortky na ochranu basketbalistov pred pádmi, nárazmi a opieraní.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar TARMAK Ochranné šortky čierne za výhodnú cenu 22.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

(90%)

Iľja, Eliáš

Fajn ponuka, dobré ceny, výborná komunikácia. Odporúčam.

Veronika

V kategórií Spodné oblečenie na basketbal som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt TARMAK Ochranné šortky čierne. Som spokojný a nemenil by som.

Ctibor

Na Heureke som hľadal kvalitné Spodné oblečenie na basketbal. TARMAK Ochranné šortky čierne mal výborné hodnotenia a tak som si ho vybral. Zatial som veľmi spokojný.

Drahoslava

Ak potrebujem kúpiť Spodné oblečenie na basketbal, tak určite nakupujem v Decathlon.sk. Mám s ním pozitívne skúsenosti z viacerých mojich nákupov.

S produktom TARMAK Ochranné šortky čierne za cenu 22.99 € som spokojný.

Alžbeta

V kategórií Spodné oblečenie na basketbal som hľadala niečo kvalitnejšie – hoc aj za vyššiu cenu. Oplatilo sa mi zainvestovať. Pomohli mi najmä recenzie ostatných zákazníkov, ktoré som si našla online.

Stanislava

Na nete má TARMAK Ochranné šortky čierne veľmi fajn hodnotenia, bola to jasná voľba

TARMAK Dámske Spodné šortky Biele

Naše vývojové tímy vyvinuli tieto spodné šortky pre všetky hráčky basketbalu hľadajúce priedušné spodné oblečenie, ktoré ich udrží v suchu.

TARMAK Detské Basketbalové 3/4 Legíny

Naše vývojové tímy vytvorili tieto 3/4 legíny pre všetkých hráčov alebo hráčky basketbalu, ktorí túžia po priedušnom spodnom oblečení, aby zostali v suchu.

TARMAK Dámske Basketbalové 3/4 Legíny

Naše vývojové tímy vytvorili tieto 3/4 legíny pre všetky basketbalové hráčky, ktoré túžia po priedušnom spodnom oblečení, aby zostali v suchu.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 01.03.2024

(90%)