Tlakový postrekovač penový Solo 309 FA (9 l) – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 89.9 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom.

Kyslé pH - rozsah pH kyselín 1-7 (FKM) označenie A

Stabilný stojan. Vhodný na montáž súpravy kolies a rúry na rukoväť (príslušenstvo)
Veľký plniaci otvor - rýchle uvoľnenie otočením rukoväte s integrovaným držiakom prívodnej trubice
Bezpečnostný pretlakový ventil
Špeciálna tryska s plochým prúdom s funkciou penenia
Praktický dlhý a široký popruh
S hrúbkou steny 7 mm je mimoriadne robustná, ale ľahká plastová nádrž s veľmi viditeľným vodorovným značením
Ergonomicky tvarovaná rukoväť a pevná textilná hadica

Svetová novinka varioFOAM

Bez výmeny vložiek. Nie je potreba výmeny trysiek. A preto žiadny zbytočný

kontakt s médiom.

S nastaviteľnou dýzou varioFOAM, ktorá je patentovaná spoločnosťou SOLO,

regulujú hladinu vlhkosti peny plynule otáčaním nastavovacieho kolieska aj počas práce.

Nastavovacie koliesko je veľké, šikovné a preto môže byť ovládané aj v rukaviciach.

Rastrová stupnica ponúka presné možnosti nastavenia:

Suchá: Pena je suchá a tým stabilnejšia.

Vlhká: Vytvorí sa vlhká želatínová pena.

Voliteľné príslušenstvo pre 309 FA / FB: Dvojkolesová sada s rúčkou a rozperkou.
Takto sa Foamer pohodlne riadi a dá sa bezpečne vypnúť. (Obj. č. 4900211)

E-shop Boel.sk predáva tento tovar Tlakový postrekovač penový Solo 309 FA (9 l) za výhodnú cenu 89.9 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Dodávateľ tovaru je obľúbený obchod Boel.sk, recenzie a skúsenosti obchodu na heureka hovoria, že tovar a dodanie bude v poriadku.

Kde kúpiť🛒 Obchod Boel.sk

Renáta

Výber tovaru z kategorie Čistiace postrekovače SOLO CLEANLine bol pre mä doslova španielskou dedinou. A tak som dal na hodnotenia ostatných a vybral som si Tlakový postrekovač penový Solo 309 FA (9 l). Výber sa mi odvedčil, som nadmieru spokojný. Spokojný som aj s fungovaním eshopu Boel.sk - výborná komunikácia, rýchle vybavenie objednávky.

Ivan

V kategórií Čistiace postrekovače SOLO CLEANLine som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt Tlakový postrekovač penový Solo 309 FA (9 l). Som spokojný a nemenil by som.

Ignác

S produktom Tlakový postrekovač penový Solo 309 FA (9 l) za cenu 89.9 € som spokojný.

Karol

Na nete má Tlakový postrekovač penový Solo 309 FA (9 l) veľmi fajn hodnotenia, bola to jasná voľba

Blažena

Produkt Tlakový postrekovač penový Solo 309 FA (9 l) je naozaj veľmi pekný!

Henrieta

Tento výrobok je perfektný. Určite odporúčam, kúpu neoľutujete.

Zora

Tlakový postrekovač penový Solo 309 FA (9 l) je naozaj taký, ako bol charakterizovaný v popise

Ľudmila

Chcel som si kúpiť Tlakový postrekovač penový Solo 309 FA (9 l) a hľadal som najlepšiu cenu. Nakoniec som objednal v Boel.sk. Výborná cena, kvalitné služby – môžem len odporučiť.