TRIBAN Cyklistické Tretry Roadc 520 – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 60.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Náš tím vytvoril tieto cyklistické tretry, ktoré vám zabezpečia viac pohodlia pri pedálovaní aj pri chôdzi.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar TRIBAN Cyklistické Tretry Roadc 520 za výhodnú cenu 60.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Nikola

Ak potrebujem kúpiť Cyklistické tretry a návleky, tak určite nakupujem v Decathlon.sk. Mám s ním pozitívne skúsenosti z viacerých mojich nákupov.

Jolana

Decathlon.sk ma prekvapil svojou ponukou a dostupnosťou tovaru. Keď budem niečo potrebovať, tak sa sem určite pozriem.

Martin

Ak hľadáte kvalitný výrobok, potom vám odporúčam TRIBAN Cyklistické Tretry Roadc 520. Prekvapil ma výbornou kvalitou.

Alexandra

Mám rada nákupy s dopravou zdarma, túto akciu vždy využijem.

Rastislav

Výborná kvalita za fajn cenu 60.99 €

Richard

Ide o overenú značku, verím že všetko bude fungovať ako má.

Paulína

Moje hodnotenie je 100%.

Diana

Čakala som na zľavu a kúpila som za 60.99 €.. odporúčam

VAN RYSEL Tretry Roadr 500 Vr

Určené pre vaše prvé preteky, aby vám priniesli ľahkosť a tuhú priedušnú podrážku zo sklených vlákien. Testované na severe Francúzska.

VAN RYSEL Obuv Roadr 900 Sivá

Obuv vytvorili naši odborníci tak, aby uspokojila požiadavky aj tých najnáročnejších cyklistov, pretekárov a cyklistických nadšencov.

VAN RYSEL Cyklistická Obuv Roadr 900

ROCKRIDER Tretry Xc 500 čierne

Určená pre horských cyklistov na pravidelné tréningy a preteky v Cross Country. Posúvajte svoje hranice a zlepšujte svoje výkony.

TRIBORD Pánska Polokošeľa Sailing 100

Náš tím vývojárov-jachtárov vyvinul túto polokošeľu na plavbu popri pobreží v teplom počasí.

ROCKRIDER Tretry Na Mtb St 100 čierne

Tieto tretry s hybridnou vložkou boli vytvorené na začiatky s horskou cyklistikou v trvaní do 1,5 hod.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 01.07.2022