TRIBAN Držiak Na Fľašu 100 čierny – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 3.69 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Vytvorený na upevnenie fľaše na rám bicykla.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar TRIBAN Držiak Na Fľašu 100 čierny za výhodnú cenu 3.69 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

(80%)

Jaroslava

Decathlon.sk ma prekvapil svojou ponukou a dostupnosťou tovaru. Keď budem niečo potrebovať, tak sa sem určite pozriem.

Miroslav

Ak potrebujem kúpiť Cyklistické fľaše a košíky, tak určite nakupujem v Decathlon.sk. Mám s ním pozitívne skúsenosti z viacerých mojich nákupov.

Malvína

Ide o overenú značku, verím že všetko bude fungovať ako má.

Viliam

Za takto dobrú cenu - 3.69 € lepší produkt nenájdete

Lenka

Mám rada nákupy s dopravou zdarma, túto akciu vždy využijem.

Ľubomil, Ľudomil

Roky som používala niečo podobné od rovnakého výrobcu, tak som šla na istotu.

TRIBAN Držiak na fľašu 500 biely

Vytvorený na prepravu fľaše na bicykli.

BTWIN Detský držiak na fľašu oranž.

Bicykel je šport! Nič nie je lepšie na doplnenie tekutín ako fľaša prispôsobená malým rúčkam vášho jazdca.

BTWIN Cyklofľaša Trekking 750 ml

Určená pre rekreačných cyklistov na prepravu fľaše na bicykli a hydratáciu počas prestávky.

BTWIN Držiak Fľaše Na Predstavec

Tento držiak fľaše sme vytvorili na jednoduchú prepravu 380 ml fľaše na riadidlách.

TRIBAN Držiak Na Fľašu 500

Vytvorený na prepravu fľaše na bicykli.

BTWIN Detská Fľaša 500 380 ml

Táto fľaša je špeciálne vyvinutá pre malé detské ruky a ľahko sa s ňou manipuluje. 380 ml nápoja môžete mať všade so sebou!

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 05.03.2024

(80%)