TRIBAN Držiak Na Fľašu 500 – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 5.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Vytvorený na prepravu fľaše na bicykli.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar TRIBAN Držiak Na Fľašu 500 za výhodnú cenu 5.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Alfonz

Nechcel som investovať príliš veľa a aj preto som rád, že som narazil na TRIBAN Držiak Na Fľašu 500 za cenu 5.99 €

Vasil

Obchod Decathlon.sk ma príjemne prekvapil – splnil všetky moje očakávania.

Amália

Nemám čo vytknúť, ale tovar mám doma len 2 týždne. Snáď niečo vydrží..

Bohuslav

V Decathlon.sk som už nakupovala a vždy som bola spokojná. Netreba sa obávať naťahovačiek.

Ľubica

Nezdalo sa mi, že by bol TRIBAN Držiak Na Fľašu 500 taký skvelý, ako ho ospevujú recenzie na nete. Nakoniec ma presvedčil kolega a tak som si ho kúpil v Decathlon.sk. A urobil som dobre.. v kategórii Cyklistické fľaše a košíky lepšiu alternatívu nenájdete.

Ivan

V kategórií Cyklistické fľaše a košíky som hľadala niečo kvalitnejšie – hoc aj za vyššiu cenu. Oplatilo sa mi zainvestovať. Pomohli mi najmä recenzie ostatných zákazníkov, ktoré som si našla online.

TRIBAN Držiak na fľašu 500 biely

Vytvorený na prepravu fľaše na bicykli.

BTWIN Detský držiak na fľašu oranž.

Bicykel je šport! Nič nie je lepšie na doplnenie tekutín ako fľaša prispôsobená malým rúčkam vášho jazdca.

BTWIN Cyklofľaša Trekking 750 ml

Určená pre rekreačných cyklistov na prepravu fľaše na bicykli a hydratáciu počas prestávky.

BTWIN Držiak Fľaše Na Predstavec

Tento držiak fľaše sme vytvorili na jednoduchú prepravu 380 ml fľaše na riadidlách.

TRIBAN Držiak Na Fľašu 100 čierny

Vytvorený na upevnenie fľaše na rám bicykla.

BTWIN Detská Fľaša 500 380 ml

Táto fľaša je špeciálne vyvinutá pre malé detské ruky a ľahko sa s ňou manipuluje. 380 ml nápoja môžete mať všade so sebou!

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 05.03.2024