TRIBAN Držiak na fľašu 500 biely – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 5.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Vytvorený na prepravu fľaše na bicykli.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar TRIBAN Držiak na fľašu 500 biely za výhodnú cenu 5.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Bohdana

ohodnotím neskôr

Albína

Nezdalo sa mi, že by bol TRIBAN Držiak na fľašu 500 biely taký skvelý, ako ho ospevujú recenzie na nete. Nakoniec ma presvedčil kolega a tak som si ho kúpil v Decathlon.sk. A urobil som dobre.. v kategórii Cyklistické fľaše a košíky lepšiu alternatívu nenájdete.

Jolana

Roky som používala niečo podobné od rovnakého výrobcu, tak som šla na istotu.

Dalibor

Na nete má TRIBAN Držiak na fľašu 500 biely veľmi fajn hodnotenia, bola to jasná voľba

Karolína

V Decathlon.sk som už nakupovala a vždy som bola spokojná. Netreba sa obávať naťahovačiek.

Kristína

Za takto dobrú cenu - 5.99 € lepší produkt nenájdete

BTWIN Detský držiak na fľašu oranž.

Bicykel je šport! Nič nie je lepšie na doplnenie tekutín ako fľaša prispôsobená malým rúčkam vášho jazdca.

BTWIN Cyklofľaša Trekking 750 ml

Určená pre rekreačných cyklistov na prepravu fľaše na bicykli a hydratáciu počas prestávky.

BTWIN Držiak Fľaše Na Predstavec

Tento držiak fľaše sme vytvorili na jednoduchú prepravu 380 ml fľaše na riadidlách.

TRIBAN Držiak Na Fľašu 100 čierny

Vytvorený na upevnenie fľaše na rám bicykla.

TRIBAN Držiak Na Fľašu 500

Vytvorený na prepravu fľaše na bicykli.

BTWIN Detská Fľaša 500 380 ml

Táto fľaša je špeciálne vyvinutá pre malé detské ruky a ľahko sa s ňou manipuluje. 380 ml nápoja môžete mať všade so sebou!

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 05.03.2024