TRIBORD Pánska Polokošeľa Sailing 100 – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 14.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Náš tím vývojárov-jachtárov vyvinul túto polokošeľu na plavbu popri pobreží v teplom počasí.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar TRIBORD Pánska Polokošeľa Sailing 100 za výhodnú cenu 14.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

(84%)

Pravoslav

Rýchle vybavenie objednávky – tovar som mal doma už na ďalší deň.

Dezider

Zatiaľ všetko funguje na 100%, verím že to tak bude aj naďalej...

Vendelín

plusy: kvalita, dizajn, cena. mínusy: tovar nebol skladom, musela som naň čakať

Ľudovít

Za takto dobrú cenu - 14.99 € lepší produkt nenájdete

Bohuš

Ak potrebujem kúpiť Cyklistické tretry a návleky, tak určite nakupujem v Decathlon.sk. Mám s ním pozitívne skúsenosti z viacerých mojich nákupov.

Zoltán

Výrobok používame krátko, ale zatiaľ sme s ním spokojní.

Kamila

Zatiaľ je všetko v poriadku.

Kamil

TRIBORD Pánska Polokošeľa Sailing 100 som si starostlivo vybrala na základe recenzií na internete. A urobila som veľmi dobre. Obchod Decathlon.sk môžem tak isto odporučiť – nenašla som žiadne negatíva.

VAN RYSEL Tretry Roadr 500 Vr

Určené pre vaše prvé preteky, aby vám priniesli ľahkosť a tuhú priedušnú podrážku zo sklených vlákien. Testované na severe Francúzska.

VAN RYSEL Obuv Roadr 900 Sivá

Obuv vytvorili naši odborníci tak, aby uspokojila požiadavky aj tých najnáročnejších cyklistov, pretekárov a cyklistických nadšencov.

VAN RYSEL Cyklistická Obuv Roadr 900

ROCKRIDER Tretry Xc 500 čierne

Určená pre horských cyklistov na pravidelné tréningy a preteky v Cross Country. Posúvajte svoje hranice a zlepšujte svoje výkony.

TRIBAN Cyklistické Tretry Roadc 520

Náš tím vytvoril tieto cyklistické tretry, ktoré vám zabezpečia viac pohodlia pri pedálovaní aj pri chôdzi.

ROCKRIDER Tretry Na Mtb St 100 čierne

Tieto tretry s hybridnou vložkou boli vytvorené na začiatky s horskou cyklistikou v trvaní do 1,5 hod.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 05.07.2022

(84%)