VAN RYSEL Cyklistická Obuv Roadr 900 – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 119.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Obuv vytvorili naši odborníci tak, aby uspokojila požiadavky aj tých najnáročnejších cyklistov, pretekárov a cyklistických nadšencov.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar VAN RYSEL Cyklistická Obuv Roadr 900 za výhodnú cenu 119.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

(80%)

Ivica

Fajn ponuka, dobré ceny, výborná komunikácia. Odporúčam.

Václav

Výber tovaru z kategorie Cyklistické tretry a návleky bol pre mä doslova španielskou dedinou. A tak som dal na hodnotenia ostatných a vybral som si VAN RYSEL Cyklistická Obuv Roadr 900. Výber sa mi odvedčil, som nadmieru spokojný. Spokojný som aj s fungovaním eshopu Decathlon.sk - výborná komunikácia, rýchle vybavenie objednávky.

Irma

Produkt VAN RYSEL Cyklistická Obuv Roadr 900 má veľmi skvelé hodnotenia. V kategórii Cyklistické tretry a návleky aktuálne patrí k najšpičkovejším produktom. Pomer cena a kvalita je naozaj skvelý!

Prokop

Ak hľadáte kvalitný výrobok, potom vám odporúčam VAN RYSEL Cyklistická Obuv Roadr 900. Prekvapil ma výbornou kvalitou.

Blažena

Za cenu 119.99 € som si nemohla vybrať lepšie

VAN RYSEL Tretry Roadr 500 Vr

Určené pre vaše prvé preteky, aby vám priniesli ľahkosť a tuhú priedušnú podrážku zo sklených vlákien. Testované na severe Francúzska.

VAN RYSEL Obuv Roadr 900 Sivá

ROCKRIDER Tretry Xc 500 čierne

Určená pre horských cyklistov na pravidelné tréningy a preteky v Cross Country. Posúvajte svoje hranice a zlepšujte svoje výkony.

TRIBORD Pánska Polokošeľa Sailing 100

Náš tím vývojárov-jachtárov vyvinul túto polokošeľu na plavbu popri pobreží v teplom počasí.

TRIBAN Cyklistické Tretry Roadc 520

Náš tím vytvoril tieto cyklistické tretry, ktoré vám zabezpečia viac pohodlia pri pedálovaní aj pri chôdzi.

ROCKRIDER Tretry Na Mtb St 100 čierne

Tieto tretry s hybridnou vložkou boli vytvorené na začiatky s horskou cyklistikou v trvaní do 1,5 hod.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 05.07.2022

(80%)