VAN RYSEL Obuv 900 červená – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 139.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Obuv vytvorili naši odborníci tak, aby uspokojila požiadavky aj tých najnáročnejších cyklistov, pretekárov a cyklistických nadšencov.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar VAN RYSEL Obuv 900 červená za výhodnú cenu 139.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Petronela, Petrana

Pri nakupovaní v elektronických obchodoch si dávam vždy pozor a nakupujem len v overených obchodoch. Eshop Decathlon.sk funguje už roky a preto mu dôverujem. Dá sa v ňom nakúpiť za super ceny a už čoskoro sa tešiť z objednaného tovaru.

Želmíra

V eshope Decathlon.sk nakupujem dosť často a preto ho môžem s kľudným svedomím odporučiť.

Emil

Výber tovaru z kategorie Cyklistické tretry a návleky bol pre mä doslova španielskou dedinou. A tak som dal na hodnotenia ostatných a vybral som si VAN RYSEL Obuv 900 červená. Výber sa mi odvedčil, som nadmieru spokojný. Spokojný som aj s fungovaním eshopu Decathlon.sk - výborná komunikácia, rýchle vybavenie objednávky.

Alojzia

S produktom sme aj s manželom spokojní. Eshop Decathlon.sk nesklamal.

Uršuľa

V Decathlon.sk som už nakupovala a vždy som bola spokojná. Netreba sa obávať naťahovačiek.

Emanuel

V kategórií Cyklistické tretry a návleky som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt VAN RYSEL Obuv 900 červená. Som spokojný a nemenil by som.

VAN RYSEL Tretry Roadr 500 Vr

Určené pre vaše prvé preteky, aby vám priniesli ľahkosť a tuhú priedušnú podrážku zo sklených vlákien. Testované na severe Francúzska.

VAN RYSEL Obuv Roadr 900 Sivá

VAN RYSEL Cyklistická Obuv Roadr 900

ROCKRIDER Tretry Xc 500 čierne

Určená pre horských cyklistov na pravidelné tréningy a preteky v Cross Country. Posúvajte svoje hranice a zlepšujte svoje výkony.

TRIBORD Pánska Polokošeľa Sailing 100

Náš tím vývojárov-jachtárov vyvinul túto polokošeľu na plavbu popri pobreží v teplom počasí.

TRIBAN Cyklistické Tretry Roadc 520

Náš tím vytvoril tieto cyklistické tretry, ktoré vám zabezpečia viac pohodlia pri pedálovaní aj pri chôdzi.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 22.05.2022