VAN RYSEL Roadr 500 High Definition – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 18.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Naši odborníci vyvinuli okuliare, ktoré sú určené do slnečného počasia. Majú sklá kategórie 3 so 100% ochranou pred UV.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar VAN RYSEL Roadr 500 High Definition za výhodnú cenu 18.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Zora

Mal som šťastie, že som narazil na výpredaj a nakúpil za lepšie ceny než v konkurenčných eshopoch.

Jana

ohodnotím neskôr

Lukáš

VAN RYSEL Roadr 500 High Definition je naozaj taký, ako bol charakterizovaný v popise

Zora

VAN RYSEL Roadr 500 High Definition som dostala darom a som s ním veľmi spokojná :-)

Tatiana

Čakala som na zľavu a kúpila som za 18.99 €.. odporúčam

Kamil

V eshope Decathlon.sk si v kategórií Cyklistické okuliare viete vybrať super produkty za veľmi dobré ceny. Netreba hľadať inde.

Linda

Za cenu 18.99 € som si nemohla vybrať lepšie

ROCKRIDER Okuliare St 100 Kat. 3

Vytvorené pre príležitostných cyklistov do slnečného počasia. Športové okuliare kategórie 3 - 100 % anti-UV.

ROCKRIDER Okuliare Xc Race čierne

Určené pre horských cyklistov na pravidelné tréningy a preteky v Cross Country. Posúvajte svoje hranice a zmerajte svoj výkon.

ROCKRIDER Okuliare Xc Pack čierne

Určené pre cyklistov na Cross Country (XC). Vydajte zo seba to najlepšie a prekonajte svoje hranice na každom výlete.

VAN RYSEL Roadr 900 Pk2 High Definition

Naši inžinieri vytvorili tieto okuliare so širším zorným poľom pre použitie v slnečnom počasí, kedy je cyklista chránený vďaka vymeniteľným sklám.

VAN RYSEL Cyklistické Okuliare Roadr 900

SUBEA 1-dielna Guma ø18 mm 58 cm

Naši návrhári nadšení pre podmorský rybolov vyvinuli túto gumu na nabíjanie harpúny pre pokročilých podmorských lovcov.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 02.12.2021