VAN RYSEL Tretry Roadr 500 Vr – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 46.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Určené pre vaše prvé preteky, aby vám priniesli ľahkosť a tuhú priedušnú podrážku zo sklených vlákien. Testované na severe Francúzska.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar VAN RYSEL Tretry Roadr 500 Vr za výhodnú cenu 46.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

(77%)

Laura

Na Heureke som hľadal kvalitné Cyklistické tretry a návleky. VAN RYSEL Tretry Roadr 500 Vr mal výborné hodnotenia a tak som si ho vybral. Zatial som veľmi spokojný.

Estera

Zatiaľ je všetko v poriadku.

Miloš

Nechcel som investovať príliš veľa a aj preto som rád, že som narazil na VAN RYSEL Tretry Roadr 500 Vr za cenu 46.99 €

Albín

Eshop Decathlon.sk mi odporučila sestra – má s ním totiž len dobré skúsenosti. A tak som šla na istotu a nakúpila som za výhodné ceny.

Regína

Mal som šťastie, že som narazil na výpredaj a nakúpil za lepšie ceny než v konkurenčných eshopoch.

VAN RYSEL Obuv Roadr 900 Sivá

Obuv vytvorili naši odborníci tak, aby uspokojila požiadavky aj tých najnáročnejších cyklistov, pretekárov a cyklistických nadšencov.

VAN RYSEL Cyklistická Obuv Roadr 900

ROCKRIDER Tretry Xc 500 čierne

Určená pre horských cyklistov na pravidelné tréningy a preteky v Cross Country. Posúvajte svoje hranice a zlepšujte svoje výkony.

TRIBORD Pánska Polokošeľa Sailing 100

Náš tím vývojárov-jachtárov vyvinul túto polokošeľu na plavbu popri pobreží v teplom počasí.

TRIBAN Cyklistické Tretry Roadc 520

Náš tím vytvoril tieto cyklistické tretry, ktoré vám zabezpečia viac pohodlia pri pedálovaní aj pri chôdzi.

ROCKRIDER Tretry Na Mtb St 100 čierne

Tieto tretry s hybridnou vložkou boli vytvorené na začiatky s horskou cyklistikou v trvaní do 1,5 hod.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 15.08.2022

(77%)