WEDZE Lopata Ski-mo Wedze – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 22.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Táto lopata je vhodná na rýchle a účinné vyslobodenie obetí lavín. Teleskopická rukoväť slúži ako efektívne rameno páky.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar WEDZE Lopata Ski-mo Wedze za výhodnú cenu 22.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Peter a Pavol, Petra

Výber tovaru z kategorie Ochranné prvky a príslušenstvo bol pre mä doslova španielskou dedinou. A tak som dal na hodnotenia ostatných a vybral som si WEDZE Lopata Ski-mo Wedze. Výber sa mi odvedčil, som nadmieru spokojný. Spokojný som aj s fungovaním eshopu Decathlon.sk - výborná komunikácia, rýchle vybavenie objednávky.

Ferdinand

Nemám čo vytknúť, ale tovar mám doma len 2 týždne. Snáď niečo vydrží..

Dobroslava

Moje hodnotenie je 100%.

Hedviga

Obchod Decathlon.sk ma príjemne prekvapil – splnil všetky moje očakávania.

Kazimír

Mám rada nákupy s dopravou zdarma, túto akciu vždy využijem.

Belo

Za takto dobrú cenu - 22.99 € lepší produkt nenájdete

WEDZE Lyžiarska Prilba Pst500 Biela

Určená pre pokročilých lyžiarov, ktorí hľadajú ľahkú, odvetrávanú a pohodlnú prilbu.

WEDZE Skialpová Sonda 2.4

Vytvorili sme lavínovú sondu, ktorá sa jednoducho používa a rýchlo rozkladá.

WEDZE Batoh Reverse One 100 15 L

Chcete mať na zjazdovke poruke občerstvenie, pár náhradných rukavíc, či lyžiarske okuliare? Tento praktický batoh nebudete pri lyžovaní ani cítiť.

WEDZE Obal Na Lyžiarsku Prilbu

Chcete, aby sa vaša prilba nepoškodila, keď ju nepoužívate? Tento obal ju výborne ochráni.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 05.12.2022