WEDZE Lyžiarska Prilba H100 Sivá – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 11.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Určené pre príležitostných lyžiarov, ktorí hľadajú jednoduchú prilbu na prvé oblúky v úplnej bezpečnosti.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar WEDZE Lyžiarska Prilba H100 Sivá za výhodnú cenu 11.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Alojzia

Na nete má WEDZE Lyžiarska Prilba H100 Sivá veľmi fajn hodnotenia, bola to jasná voľba

Gustáv

Nakúpila som v elektronickom obchode Decathlon.sk a bola som príjemne prekvapená. Tovar som mala doma na ďalší deň.

Juraj

S nákupom v obchode Decathlon.sk som bola naozaj mimoriadne spokojná. Informovali ma o celom procese vybavovania mojej objednávky a tovar som mala doma do 2 dní. Odporúčam nakupovať práve tu.

Alexander

S produktom WEDZE Lyžiarska Prilba H100 Sivá za cenu 11.99 € som spokojný.

Milada

Zatiaľ všetko funguje na 100%, verím že to tak bude aj naďalej...

Benjamín

WEDZE Lyžiarska Prilba H100 Sivá som dostala darom a som s ním veľmi spokojná :-)

Monika

Produkt WEDZE Lyžiarska Prilba H100 Sivá má veľmi skvelé hodnotenia. V kategórii Lyžiarske prilby aktuálne patrí k najšpičkovejším produktom. Pomer cena a kvalita je naozaj skvelý!

Ján

Ide o overenú značku, verím že všetko bude fungovať ako má.

WEDZE Lyžiarska Prilba Hrc 500

Určené pre pravidelných lyžiarov, ktorí hľadajú prilbu s pevnými chráničmi uší na zvýšenie ochrannej zóny.

WEDZE Lyžiarska Prilba Feel150 Modrá

Vytvorená pre príležitostných lyžiarov, ktorí hľadajú jednoduchú a praktickú prilbu s priezorom, aby si chránili hlavu aj oči.

ORAO Taška Daily Twintip

Určená pre kitesurferov na pravidelný a jednoduchý prenos vybavenia. Pre plaváky maximálnej veľkosti 142 cm/42 cm.

WEDZE Prilba H-fs 300 Fialová

Túto pevnú prilbu obzvlášť vhodnú na freestyle na snowboarde alebo na lyžiach vytvoril tím nadšencov do snowboardingu.

WEDZE Detská Lyžiarska Prilba Kid500

Vytvorená pre mladých pokročilých lyžiarov. Zaručuje skvelé držanie a optimálne pohodlie na celodennú lyžovačku.

WEDZE Lyžiarska Prilba Hkid 500

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 27.05.2022