WEDZE Lyžiarska Prilba Hkid 500 – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 22.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Vytvorená pre mladých pokročilých lyžiarov. Zaručuje skvelé držanie a optimálne pohodlie na celodennú lyžovačku.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar WEDZE Lyžiarska Prilba Hkid 500 za výhodnú cenu 22.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

(80%)

Mária

Čakala som na zľavu a kúpila som za 22.99 €.. odporúčam

Matilda

Fajn ponuka, dobré ceny, výborná komunikácia. Odporúčam.

Lenka

V kategórií Lyžiarske prilby som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt WEDZE Lyžiarska Prilba Hkid 500. Som spokojný a nemenil by som.

Igor

V Decathlon.sk som už nakupovala a vždy som bola spokojná. Netreba sa obávať naťahovačiek.

René

Nechcel som investovať príliš veľa a aj preto som rád, že som narazil na WEDZE Lyžiarska Prilba Hkid 500 za cenu 22.99 €

Oldrich

Výrobok používame krátko, ale zatiaľ sme s ním spokojní.

Aurélia

Mám rada nákupy s dopravou zdarma, túto akciu vždy využijem.

WEDZE Lyžiarska Prilba Hrc 500

Určené pre pravidelných lyžiarov, ktorí hľadajú prilbu s pevnými chráničmi uší na zvýšenie ochrannej zóny.

WEDZE Lyžiarska Prilba Feel150 Modrá

Vytvorená pre príležitostných lyžiarov, ktorí hľadajú jednoduchú a praktickú prilbu s priezorom, aby si chránili hlavu aj oči.

ORAO Taška Daily Twintip

Určená pre kitesurferov na pravidelný a jednoduchý prenos vybavenia. Pre plaváky maximálnej veľkosti 142 cm/42 cm.

WEDZE Prilba H-fs 300 Fialová

Túto pevnú prilbu obzvlášť vhodnú na freestyle na snowboarde alebo na lyžiach vytvoril tím nadšencov do snowboardingu.

WEDZE Lyžiarska Prilba H100 Sivá

Určené pre príležitostných lyžiarov, ktorí hľadajú jednoduchú prilbu na prvé oblúky v úplnej bezpečnosti.

WEDZE Detská Lyžiarska Prilba Kid500

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 28.11.2021

(80%)