WEDZE Obal Na Lyže 500 čierny – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 22.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Chcete prenášať svoje lyžiarske vybavenie na kolieskach? Je to možné s týmto obalom, určeným na jeden pár lyží a ich palice.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar WEDZE Obal Na Lyže 500 čierny za výhodnú cenu 22.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Arnold

Ak hľadáte kvalitný výrobok, potom vám odporúčam WEDZE Obal Na Lyže 500 čierny. Prekvapil ma výbornou kvalitou.

Oskár

V eshope Decathlon.sk nakupujem dosť často a preto ho môžem s kľudným svedomím odporučiť.

Uršuľa

Výrobok používame krátko, ale zatiaľ sme s ním spokojní.

Otília

WEDZE Obal Na Lyže 500 čierny som si starostlivo vybrala na základe recenzií na internete. A urobila som veľmi dobre. Obchod Decathlon.sk môžem tak isto odporučiť – nenašla som žiadne negatíva.

Richard

Moje hodnotenie je 100%.

Cecília

Zatiaľ je všetko v poriadku.

Božidara

Produkt WEDZE Obal Na Lyže 500 čierny má veľmi skvelé hodnotenia. V kategórii Lyžiarska výbava aktuálne patrí k najšpičkovejším produktom. Pomer cena a kvalita je naozaj skvelý!

Drahomíra

Výber tovaru z kategorie Lyžiarska výbava bol pre mä doslova španielskou dedinou. A tak som dal na hodnotenia ostatných a vybral som si WEDZE Obal Na Lyže 500 čierny. Výber sa mi odvedčil, som nadmieru spokojný. Spokojný som aj s fungovaním eshopu Decathlon.sk - výborná komunikácia, rýchle vybavenie objednávky.

WEDZE Navíjací Držiak Na Skipas

Určené pre lyžiarov, aby mali vždy svoj skipas na dosah ruky bez potreby sťahovať rukavice a hľadať ho vo vrecku.

WEDZE Pásy Na Skialpinizmus 130 mm

Tieto pásy na strihanie sme vyvinuli na výmenu starých skialpinistických pásov. Zaručia vám dobrú priľnavosť pri stúpaní.

WEDZE Lyžiarska Obuv Wid 300

Navrhnuté pre začínajúcich lyžiarov, ktorí hľadajú lyžiarsku obuv na príležitostné jazdenie.

WEDZE Palice Skp Fr900 Vario

Náš tím vyvinul tieto odolné a nastaviteľné lyžiarske palice pre skúsených lyžiarov do každého terénu.

WEDZE Pánske Zjazdové Lyže 150 žlté

Ideálne zjazdové lyže pre lyžiarov, ktorí chcú dosiahnuť pokročilú úroveň. Bezpečné a pohodlné lyže na každom druhu snehu.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 28.01.2023