WEDZE Ponožky 500 Modro-červené – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 10.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Máte radi dynamické lyžovanie? Tieto plne elastické a priedušné ponožky vás budú sprevádzať na každom svahu.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar WEDZE Ponožky 500 Modro-červené za výhodnú cenu 10.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

(78%)

Vlasta

Roky som používala niečo podobné od rovnakého výrobcu, tak som šla na istotu.

Terézia

V eshope Decathlon.sk nakupujem dosť často a preto ho môžem s kľudným svedomím odporučiť.

Michal, Michaela

ohodnotím neskôr

Veronika

WEDZE Ponožky 500 Modro-červené je naozaj taký, ako bol charakterizovaný v popise

Radúz

Produkt WEDZE Ponožky 500 Modro-červené je naozaj veľmi pekný!

Ivica

Nechcel som investovať príliš veľa a aj preto som rád, že som narazil na WEDZE Ponožky 500 Modro-červené za cenu 10.99 €

Alexandra

Výrobok používame krátko, ale zatiaľ sme s ním spokojní.

Sergej

Fajn ponuka, dobré ceny, výborná komunikácia. Odporúčam.

WEDZE Spodné Hodvábne Ponožky

Máte neustály pocit chladu na nohách? Zimomraví lyžiari a snowboardisti môžu získať pár stupňov tepla navyše vďaka týmto ponožkám.

INOVIK Ponožky Na Beh Na Lyžiach

Náš tím navrhol tieto ponožky špeciálne na beh na lyžiach.

WEDZE Ponožky 50 Sivé

Lyžovanie sa vám spája s pokojom, prechádzkou a objavovaním? Tieto ponožky vám poskytnú všetko teplo na to, aby ste si ich mohli naplno vychutnať.

WEDZE Lyžiarske Ponožky 100 Modré

Pravidelne lyžujete alebo snowboardujete. Lyžujete v každom počasí. Tieto hrejivé a funkčné ponožky sú navrhnuté práve pre vás.

WEDZE šortky Race 980 Ad Modré

Naše tímy vytvorili tieto softshell šortky na preteky.Počas intenzívneho tréningu vás zahrejú.

WEDZE Lyžiarske Ponožky 500

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 05.03.2024

(78%)