Drogéria

V našej kategórií Drogéria nakúpite tovar už od 1.19 €. K najčastejšie kupovaným patrí Pronto Duster prachovka 1 rukoväť 2 náhradná náplň a Areon HP sticks lilac 150 ml, ale aj Tierra Verde Štartovací balíček EKOdrogérie. Zákazníci dobre hodnotia najmä K2R Color Catcher 20 ks V akcií kúpite aktuálne produkt Alpa repelent pre deti 90 ml K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Ecoegg Bambusové utierky 20 ks Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani URINE OFF Osviežovač zápachu moču a odstraňovač škvŕn 500 ml. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Drogéria a budete naozaj spokojní.

Ecoegg Bambusové utierky 20 ks

Tieto bambusové utierky sú niečo, čo určite budete mať radi. Sú vysoko savé, môžete ich opakovane vyprať a používajú sa rovnako ako vaše obľúbené kuchynské papierové utierky.

Ariel Mountain Spring gél 3,85 l 70 PD

Hĺbkové čistenie aj pri nižších teplotách: tekutý prací prostriedok Ariel sa postará o vynikajúce výsledky čistenia už pri 1. praní, dokonca aj pri nižších teplotách Ariel odporúčajú značky...

Vileda Pet zmeták 174460

Vileda Pet zmeták na zber a odstránenie vlasov i chlpov. Pre všetky typy podláh vrátane kobercov. Ľahko sa čistí, stačí opláchnuť pod tečúcou vodou.