Hračky na záhradu

V našej kategórií Hračky na záhradu nakúpite tovar už od 6.99 €. K najčastejšie kupovaným patrí Loptička MOON Ball Žltá a QUUT Vedro so sitkom Bucki Ocean, ale aj MAC TOYS Bublifuková kosačka. Zákazníci dobre hodnotia najmä KINDERKRAFT SELECT Easytwist Bird Premium V akcií kúpite aktuálne produkt QUUT Krúžky a loptička quut ringo K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj QUUT Vedro so sitkom quut bucki garden green Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Skip Hop do kúpeľa sada vedierok. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Hračky na záhradu a budete naozaj spokojní.

Loptička MOON Ball Žltá

Malý krok pre Waboba, veľký skok pre ľudstvo. Moon Ball ruší gravitačné vlastnosti. Zmení jednoduchú zábavičku na radosť ďaleko presahujúcu našu Galaxiu.

SKIPPERS loptička Pirát

Ahojte! Waboba si pre vás na leto pripravila pomocníka na hľadanie skrytých námorníckych pokladov. S našimi skákajúcimi loptičkami ich nájdeš všetky. Už si len vybrať, či pomôže PIRÁT, VIKING,...

KINDERKRAFT Spinstep gray

Stavte na trávenie času vonku a objavte výhody trojkolky SPINSTEP 5 v 1! Táto trojkolka rastie s dieťaťom a vďaka modulárnej štruktúre je demontáž jednotlivých prvkov mimoriadne jednoduchá.