Náradie pre prácu v lese a ťažbu dreva

V našej kategórií Náradie pre prácu v lese a ťažbu dreva nakúpite tovar už od 11.9 €. K najčastejšie kupovaným patrí STIHL Krieda značkovacia Červená a STIHL Krieda značkovacia Modrá, ale aj STIHL Hliníkový drevorubačský klin. Zákazníci dobre hodnotia najmä STIHL Švajčiarsky kosák V akcií kúpite aktuálne produkt STIHL Držiak na kriedu - držiak K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj STIHL Hliníkový rotačný klin na štiepanie Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani STIHL Ručný špicák - hliníkový. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Náradie pre prácu v lese a ťažbu dreva a budete naozaj spokojní.

STIHL Ručný špicák - hliníkový

Ľahký (iba 580g), ručný špicák z vysokopevnej hliníkovej zliatiny s plastovou rukoväťou. Stabilný voči zošmyknutiu z dreva vďaka prídavnému háku. Pre odoberanie menších kmeňov a kusov dreva, šetrný...