Nealkoholické nápoje

V našej kategórií Nealkoholické nápoje nakúpite tovar už od 0.39 €. K najčastejšie kupovaným patrí Capri Sonne Orange pasterizovaný ovocný nápoj 200ml a Vulm Doktor Čoko Kalciový sirup 150 ml, ale aj Fresubin 2 kcal DRINK. Zákazníci dobre hodnotia najmä Fresubin Energy DRINK príchuť čokoláda, sol 4x200 ml V akcií kúpite aktuálne produkt topnatur POHANKOVÝ NÁPOJ K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Nestle Dolce G. Caffelungo 30 Cap. Nescafé Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Lucaffe Káva Espres.Bar 60% Arab 40% Rob. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Nealkoholické nápoje a budete naozaj spokojní.

topnatur POHANKOVÝ NÁPOJ

Pohankový nápoj obsahuje tepelne upravenú pohánkovú múku. Pohánka prispieva k normálnej funkcii dýchacieho a kardiovaskulárneho systému. S obsahom inulínu. Lahodná chuť a vôňa.

Dr.Max Pestrec

Pestrec mariánsky obsahuje nenasýtené mastné kyseliny, ktoré sa v bežne konzumovaných potravinách vyskytujú len zriedka. Bez nich sa však nedokážu vstrebať niektoré vitamíny a minerály. Práve týmto...

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: