Poháriky na učenie

V našej kategórií Poháriky na učenie nakúpite tovar už od 2.89 €. K najčastejšie kupovaným patrí NUBY Poháriky 4 kusy 300 ml 9 m+ a CANPOL BABIES Hrnček plastový CUTE ANIMALS 170ml - vtáčik, ale aj CANPOL BABIES Plastový hrnček CUTE ANIMALS - medvedík (170 ml). Zákazníci dobre hodnotia najmä NUK Fľaša dojčenská For Nature na učenie s kontrolou teploty, hnedá 150 ml V akcií kúpite aktuálne produkt DR.BROWN'S Hrnček Cheers Jungle 300 ml 9m+, ružový K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani . Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Poháriky na učenie a budete naozaj spokojní.

NUBY Poháriky 4 kusy 300 ml 9 m+

Detské plastové poháriky Nuby. Vyrobené z plastu, ktorý bez problémov odolá každodenným výzvam. Skvelé pre deti, ktoré práve začínajú piť z klasického hrnčeka. Dokonalá veľkosť pre menšie rúčky....