Príslušenstvo ku kočíkom - outlet

V našej kategórií Príslušenstvo ku kočíkom - outlet nakúpite tovar už od 3 €. K najčastejšie kupovaným patrí ABC DESIGN Strieška a kryt pre hlbokú korbu Salsa 3/4, zoom - black a G-MINI Nánožník na kočík G-MINI HERO Elegance, ale aj G-MINI Adaptér na kočík G-MINI HERO. Zákazníci dobre hodnotia najmä PETITE&MARS Fusak nastaviteľný 3v1 Jibot Charcoal Grey V akcií kúpite aktuálne produkt SKIP HOP Držiak na nápoje univerzálny K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj NUK FC fľaštička na učenie s kontrolou teploty 150 ml biela Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani ANEX Prebaľovacia taška. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Príslušenstvo ku kočíkom - outlet a budete naozaj spokojní.

ANEX Prebaľovacia taška

Outlet – poškodený obal, trochu zašpinené, stav viď foto Prebaľovacia taška pre matku je vyrobená v pôvodnom štýle ANEX. Je vyrobená z neoprénu, ktorý je vodotesný a praktický. Taška je...