Detské sušienky

V našej kategórií Detské sušienky nakúpite tovar už od 1.49 €. K najčastejšie kupovaným patrí SUNAR Bio chrumky Party Mix 45 g a HERO Sunárek vanilkové sušienky 175 g, ale aj Hero sunarka písmenkové 150 g. Zákazníci dobre hodnotia najmä HiPP BIO ryžové oblátky čučoriedkové 35 g V akcií kúpite aktuálne produkt HiPP ryžové oblátky jablkové 35 g K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Hero Sunárek detský snack jahodové srdiečka 50 g Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Healthy Planet Žirafkine maškrty. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Detské sušienky a budete naozaj spokojní.

SUNAR Bio chrumky Party Mix 45 g

BIO Party MIX obsahuje mrkvová kolieska a hráškové struky vyrobené len z BIO kukuričnej múky a BIO mrkvy a hrášku. Maškrtenie bez pridaného cukru a soli. Od ukončeného 12. mesiaca.

Hero sunarka písmenkové 150 g

Písmenkové sušienky obohatené o vitamín B1 a vápnik. Obsahujú cukor, preto by mali byť pre dieťa len spestrením. Podávajte pod dozorom mamičky, aby nezaskočilo. Vhodné pre deti od ukončeného...