Detská výživa

V našej kategórií Detská výživa nakúpite tovar už od 0.85 €. K najčastejšie kupovaným patrí BEBA 3 Comfort HM-O 500 ml a Hami Zelenina s duseným bravčovým 200 g, ale aj Hipp Štava jablková 100% Bio 330ml. Zákazníci dobre hodnotia najmä HiPP BIO JUNIOR Červená řepa s jablky a hovädzím mäsom 220 g V akcií kúpite aktuálne produkt HiPP BIO Jablká a banány s detskými keksami od uk. 4. mesiaca 190 g K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj HiPP Bio mliečna Dobrú noc krupicová s banánom 190 g Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani HiPP Bio ovocný 20 x 2 g. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Detská výživa a budete naozaj spokojní.

BEBA 3 Comfort HM-O 500 ml

Hotová mliečna výživa pre malé deti, obohatená vitamínmi a minerálnymi látkami. Dojčenská výživa určená pre bábätká od narodenia. Určené pre bábätká, ktoré nie sú dojčené.

HiPP ORS 200 Jablko odvar 200 ml

Rehydratačná výživa HiPP ORS 200 je dietetická potravina pre osobitné medicínske účely pripravená na priamu spotrebu. Vhodný na liečbu hnačkových ochorení u dojčiat od ukončeného 4. mesiaca a u...

SUNAR Bio hráškové struky 45 g

Vylepšené BIO hráškové chrumky ešte chutnejšie a chrumkavejšie. Obsahujú 70 % BIO sušeného hrášku a BIO bezlepkové obilniny. Zdravé maškrtenie bez pridaného cukru a soli. Od ukončeného 12. mesiaca.

SUNAR ovocná s 8 cereáliami 6 x 220 g

Sunar Ovocná kaša s 8 cereáliami nemliečna, od ukončeného 6. mesiaca. Nemliečna ovocná kaša s 8 cereáliami je ideálna pri zavádzaní cereálií a lepku do jedálnička dieťaťa. Navyše obsahuje 0%...

Nutrilon 0 Nenatal Nutriprem 400 g

Špeciálna výživa určená k diétnemu postupu pre nedonosené deti a deti s nízkou pôrodnou hmotnosťou. Užíva sa do dosiahnutia štandardnej pôrodnej hmotnosti (2,5 kg) a pokiaľ nie je rastová rýchlosť...

HERBEX DETSKÝ ČAJ rozprávkový

Čaj je svojím zložením vhodný na doplnenie pitného režimu pre deti od ukončeného 6. mesiaca veku. Viac informácií o bylinkách sa dočítate na internete a v atlasoch liečivých rastlín.

BEBA Comfort 1 HM-O 800 g

Instantná počiatočná mliečna výživa vhodná pre dojčatá od narodenia. Obsahuje aj baktérie mliečneho kvasenia L. reuteri, bielkovinu OPTIPRO®, DHA (Kyselina dokozahexaénová).

BEBA Comfort 3 HM-O 800 g

Instantná následná výživa dojčiat určená na výživu dojčiat od ukončeného 12. mesiaca. Obsahuje vitamíny A, C, D sa podieľajú na normálnom fungovaní imunitného systému.

France Lait 2 400 g

Následná dojčenská mliečna výživa pre dojčatá vo veku od 6 mesiacov do 1 roka, na plynulý prechod k zmiešanej strave. Obsahuje 13 vitamínov a 12 minerálov.

Nutrilon 2 Good Night 800 g

Následná dojčenská mliečna výživa v prášku. Výrobok je určený na osobitnú výživu dojčiat od ukončeného 6. mesiaca veku. Odporúča sa použiť ako posledná dávka pred uložením na spánok.

Sunar Complex 1

Dojčenie je pre bábätko najlepším spôsobom výživy. Pokiaľ dojčenie nie je možné, Sunar Complex 1 ponúka prvý náhradný dojčenské mlieko, ktoré je inšpirované zložením materského mlieka a spĺňa...

Sunar Complex 2 600 g

Pokračovacie mlieko Sunar Complex 2 obsahuje unikátnu kombináciu živín podľa vzoru materského mlieka s mliečnym tukom a bez palmového oleja. Je vhodné ako súčasť zmiešanej stravy pre deti od...

Sunar Complex 3 600 g

Unikátna receptúra batoľacieho mlieka Sunar Complex 3 je podľa vzoru materského mlieka prispôsobená špeciálnym potrebám batoliat, preto obsahuje viac dôležitých živín ako kravské mlieko.

Sunar Complex 4 600 g

Unikátna receptúra batoľacieho mlieka Sunar Complex 4 je podľa vzoru materského mlieka prispôsobená špeciálnym potrebám batoliat, preto obsahuje viac dôležitých živín než kravské mlieko.

Sunar Complex 5 600 g

Unikátna receptúra batoľacieho mlieka Sunar Complex 5 je podľa vzoru materského mlieka prispôsobená špeciálnym potrebám batoliat, preto obsahuje viac dôležitých živín než kravské mlieko.

FRANCE LAIT MLIEKO 3

Deti vo veku od 1 do 3 rokov majú špeciálne požiadavky na výživu, preto pre ne laboratórium France Lait vyvinulo mliečnu výživu France Lait 3.

Sunar 4 Premium 700 g

Pokračovacie mlieko Sunar Premium 4 má unikátne zloženie s mliečnym tukom, látkami a vitamínmi vyskytujúcimi sa v materskom mlieku, a preto je skvelou voľbou pre vaše dieťa od ukončeného 24. mesiaca.

Sunar Premium 2

Sunar Premium 2 pokračovacie mlieko je vhodné ako súčasť zmiešanej stravy pre deti od ukončeného 6. mesiaca.

Sunar 3 Premium 700 g

Sunar Premium 3 je sušená mliečna výživa. Je určený na výživu malých detí od 12 mesiacov veku počas obdobia odstavovania alebo v prípade, že nemôžu byť dojčené.

BABYSMILK 2 900 g

Počiatočná dojčenská mliečna výživa s obsahom výlučne mliečnych zložiek – odtučneného mlieka, srvátkových bielkovín, mliečneho tuku.

Sunar Premium 1 700 g

Počiatočné mlieko Sunar Premium 1 má unikátne zloženie s mliečnym tukom, látkami a vitamínmi vyskytujúcimi sa v materskom mlieku, a preto je skvelou voľbou pre vaše dieťa už od narodenia.

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: