Hryzátka

V našej kategórií Hryzátka nakúpite tovar už od 1.89 €. K najčastejšie kupovaným patrí CURAPROX Baby Hryzadlo modré a CURAPROX Baby Hryzadlo ružové, ale aj CURAPROX Baby Hryzadlo zelené. Zákazníci dobre hodnotia najmä Dr. Brown's elastické hryzadlo Flexees liška V akcií kúpite aktuálne produkt Dr. Brown's elastické hryzadlo Flexees slon K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Dr. Brown's hryzadlo Nawgum 3v1 kaktus TE500 Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Hryzátko a zubná kefka - MATCHSTICK MONKEY AIRFORCE BLUE. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Hryzátka a budete naozaj spokojní.

CURAPROX Baby Hryzadlo modré

Podnecuje zvedavosť a pomáha od nepohody. Hryzadielko CURAPROX Baby zmierňuje nepríjemné pocity a nepohodlie pri prerezávaní zúbkov. Tiež podporuje rozvoj zvedavosti. Masážna kefka dieťatko...

CURAPROX Baby Hryzadlo zelené

Hryzadielko CURAPROX Baby zmierňuje bolesť a nepohodlie pri prerezávaní zúbkov. Tiež podporuje rozvoj zvedavosti. Masážna kefka dieťatko pripravuje na prvú detskú kefku CuraKid.

Oli&Carol Melón

Senzorická eko-hračka, vyrobená z kaučuku, v tvare melónu, vhodná na žuvanie a posilnenie ďasien či ako hračka do vody.

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: