Miestnosti

V našej kategórií Miestnosti nakúpite tovar už od 2.99 €. K najčastejšie kupovaným patrí Sconto Textilný tunel FOR KIDS červenobiele prúžky a Sconto Osvetlenie MALLORCA 4x LED, ale aj Sconto Vysoké dvere NUOVO biela/vysoký lesk. Zákazníci dobre hodnotia najmä Sconto Váľanda ALEŠ dub sonoma, 90x200 cm V akcií kúpite aktuálne produkt Sconto Sedák na lavicu TERRY antracitová, šírka 89 cm K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Sconto Regál MULTIRAUMKONZEPT 366, biela, šírka 30 Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Sconto Nadstavec CASE 3351 biela. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Miestnosti a budete naozaj spokojní.

Sconto Dvere SYSTEM biela

Praktické uzamykateľné dvere do regála. Zabezpečia kryté usporiadanie úložného priestoru. Materiál veľmi odolné melamínové dosky. 2 zásuvky s kovovými pojazdmi. Dodávané v demontovanom stave.

Sconto Dvere SYSTEM biela

Praktické 2-krídlové dvere do regála. Zabezpečia kryté usporiadanie úložného priestoru. Materiál veľmi odolné melamínové dosky. 2 zásuvky s kovovými pojazdmi. Dodávané v demontovanom stave.

Sconto Dvere SYSTEM biela

Praktické uzamykateľné dvere k regálu. Zabezpečia kryté usporiadanie úložného priestoru. Materiál veľmi odolné melamínové dosky. 2 zásuvky s kovovými pojazdmi. Dodávané v demontovanom stave.

Sconto Zásuvkový element SYSTEM 2 ks

Praktický zásuvkový element do regála. Zabezpečí kryté usporiadanie úložného priestoru. Materiál veľmi odolné melamínové dosky. 2 zásuvky s kovovými pojazdmi. dodávané v demontovanom stave.

Sconto Písací stôl BELLU biela

**Zásuvkový úložný priestor BELLU** ponúka dokonalé prepojenie funkčnosti a minimalistického, nadčasového vzhľadu. Jednoduché biele spracovanie je vyrobené z **masívneho borovicového dreva**, ktoré...

Sconto Kreslo FREDRIKA svetlosivá

Nástenný skriňový **nadstavec CELESTO CELK 03** v atraktívnom vzhľade **inšpirovanom francúzskym vidiekom** je ideálnym prídavným úložným priestorom ku komodám prípadne TV komodám CELESTO....

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: