CAPERLAN Zadný Držiak Godet 900 – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 4.19 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Zadný držiak na prút je určený pre kaprárov na uchytenie päty prúta na stojane Rod Pod v polohe špičkou hore.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar CAPERLAN Zadný Držiak Godet 900 za výhodnú cenu 4.19 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Roman

CAPERLAN Zadný Držiak Godet 900 som dostala darom a som s ním veľmi spokojná :-)

Ladislav

plusy: kvalita, dizajn, cena. mínusy: tovar nebol skladom, musela som naň čakať

Drahomír

Mal som šťastie, že som narazil na výpredaj a nakúpil za lepšie ceny než v konkurenčných eshopoch.

Adam

Produkt CAPERLAN Zadný Držiak Godet 900 je naozaj veľmi pekný!

Koloman

Táto značka je rokmi overená, netreba hľadať nič iné

Nikola

Roky som používala niečo podobné od rovnakého výrobcu, tak som šla na istotu.

Tomáš

CAPERLAN Zadný Držiak Godet 900 som si kúpila za super cenu 4.19 €, ušetrila som 10% oproti konkurenčnej ponuke.

Lea

CAPERLAN Zadný Držiak Godet 900 som si starostlivo vybrala na základe recenzií na internete. A urobila som veľmi dobre. Obchod Decathlon.sk môžem tak isto odporučiť – nenašla som žiadne negatíva.

CAPERLAN Držiak Carp 4+1

Hrazda je veľmi stabilná vďaka dvom upevňovacím bodom v zemi.

CAPERLAN Bodec Carp Stick 50/80

Naši inžinieri vyvinuli túto hrazdu pre kaprárov, ktorí chcú loviť s použitím bodcov.

CAPERLAN Pf Pr-9

Naše tímy vývojárov navrhli tento výrobok pre rybárov, aby im umožnili loviť za každých podmienok a aby im uľahčili jednotlivé rybárske úkony.

WEDZE Pánske Spodné Tričko 900 Modré

Určené pre veľmi intenzívnych lyžiarov (vysoké potenie) v chladnom počasí, ktorí hľadajú veľmi funkčnú „druhú kožu“.

CAPERLAN Držiak Na Pf-kit Sup 10

Držiak špeciálne navrhnutý naším návrhárskym tímom na uloženie vašich súprav a/alebo prútov počas rybačky na plávanú.

CAPERLAN Bodec Seabord 100

Náš tím vývojárov, ktorí sú zároveň rybármi, vyvinul tento výrobok pre rybárov loviacich technikou surfcasting, ktorí hľadajú pevnú oporu pre svoj prút.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 01.07.2022